Kural Güvenlik; Kimya ve Güvenlik sektörlerine yönelik üretim, ithalat, satış ve pazarlama faaliyetlerini 2007 yılından bu yana Ankara ve İstanbul illerinde devam ettirmektedir.

Kural Güvenlik bünyesinde yürüttüğü ar-ge çalışmaları sonucu, patenti kendisine ait olan ‘Yüksek Basınçlı Biber Gazı Püskürtücü Tüplerini’ üretmekte ve bu ürünler ülkemiz ve ihraç edilen ülkelerin resmi güvenlik birimleri tarafından kullanılmaktadır. Yine kimya alanında temsilciliklerini yürüttüğü ‘OC Biber Gazları’ ve Alman ‘BALLISTOL KLEVER’ temizlik ve bakım yağlarının satışıyla da resmi ve özel sektöre ait ihtiyaçlara hizmet etmektedir.

Firmamız Güvenlik Sektöründe ise temsilciliğini sürdürdüğü ve kullanıcılarına güvenlik ve tespit amaçlı kontrol ve aramalarda son derece etkin ve kolay kullanım çözümleri sunan ‘MS DETECTIONS Bomba ve Narkotik Tespit Dedektörlerinin’ satış ve teknik destek hizmetlerini devam ettirmektedir.

Gerek çözüm odaklı ar-ge yatırımları gerekse yenilikçi ve modern bakış açısıyla hareket eden firmamız; daima müşterilerine kaliteli ve ekonomik ürün ve hizmetler sunmayı hedeflemekte ve bu doğrultuda yoluna devam etmektedir.

Güven içinde bir hayat dileriz.

Kural Güvenlik Savunma ve Alarm Sistemleri Ltd. Şti.

balkon-yazili-sirket-binasi-2